SORTIMENT

V našej ponuke nájdete široký sortiment obkladov, dlažieb a stavebnej chémie.
Každý klient má jedinečné potreby, či už v oblasti designu, kvality, technických parametrov.
Všetky Vaše potreby dokážeme aj vďaka viac ako 50-tim dodávateľom flexibilne riešiť a napĺňať.

Radi Vás privítame v našej vzorkovni v Trnave !


Dlažba

interiérová, exteriérová, technická


Keramická dlažba je po stáročia používaný prírodný produkt. Vďaka výskumu a novým technológiám sa neustále posúva hranica dokonalosti, čím postupne miznú akékoľvek obmedzenia pri jej výbere.
Našim zákazníkom dodávame dlažby od najväčších svetových výrobcov ako je FLORIM, IMOLA, či MARAZZI GROUP, no v ponuke máme aj výrobcov klasických talianskych dlažieb CERDOMUS, SERENISSIMA, alebo DEL CONCA.

Obklady

kúpeľnové, dekoračné, fasádne


Široký sortiment kúpeľňových obkladov vo veľkom spektre formátov, štýlov, farebných a povrchových prevedení.
Aj keď dnes sa rozdiel medzi obkladom a dlažbou neustále zužuje, stále sa nájdu výrobcovia, ktorí sa špecializujú na výrobu klasických kúpeľňových obkladov AZULEJOS ALCOR, CIFRE.

Mozaiky

sklenené, keramické


Vďaka širokej škále farieb a vzorov je vhodným a často používaným prvkom, ktorý dotvára celkovú podobu realizácie. Medzi hlavné dôvody pre ktoré sa mozaika s obľubou taktiež využíva, je jej tvarová variabilita, v prípade sklennej mozaiky nulová nasiakavosť, či farebná stálosť. Naša spoločnosť prináša na trh mozaiky od špecializovaných výrobcov ako ONIX, MOSAICO+, či BISAZZA.

Bazénové prvky

keramické


Keramické obklady a mozaiky určené pre bazény vrátane doplnkov od výrobcov FLOOR GRES, ONIX, BISAZZA.
Všetky tieto produkty spĺňajú striktné normy, ktoré sú v tomto segmente prvoradé. Sú vhodné ako do súkromných rezidencií, tak aj do wellness a bazénov.

Stavebná chémia

interiérová, exteriérová, technická


Stavebná chémia je veľmi dôležitým prvkom pri stavebnej realizácii. Prestíž a kvalita spoločností v tomto segmente je postavená na bezpečnosti a účinnosti ich produktov. Našim klientom ponúkame bohatý a kompletný sortiment lepidiel a tmelov pre keramiku, mramorové dosky, prírodný kameň, parkety, ako aj technické a špeciálne malty pre pokladanie nosných konštrukcií, pre stavbu a rekonštrukcie od renomovaného výrobcu OPERA.